2016/12/04

Gift ideas | ANNMASJest już grudzień, a Ty wciąż zastanawiasz się jaki prezent podarować swoim bliskim? Pewnie nie jesteś jedyny. Miliony Polaków pozostawiają tę czynność na ostatnią chwilę. Potem ciężko wymyślić jakiś oryginalny pomysł ,,na szybko’’, prawda? Zawsze można znaleźć coś w Internecie, wyszukać coś ciekawego w sklepie lub zrobić coś ręcznie. Ewentualnie można nie kupić prezentu i oczekiwać aż dostanie się go od kogoś, nie dając nic w zamian. Ale czy dawanie nie daje więcej radości?
Jeśli wciąż nie znasz odpowiedzi na pytanie: co kupić moim bliskim?, przeczytaj uważnie ten post!
A jeśli coś wpadnie Ci w oko i uznasz to za idealną rzecz, nie czekaj i pobaw się w św. Mikołaja. 
  
1.  Album z Waszymi wspólnymi zdjęciami
Taka rzecz jest idealna na każdą okazję. Wiele osób teraz robi zdjęcia telefonami lub aparatami i nie przejmuje się tym, że później zalegają one na dyskach przenośnych, płytach czy kartach pamięci. Zwyczajnie o nich zapominają. Takie rzeczy mogą się zgubić, a zdjęcia na nich zapisane przepadną, można je także bardzo łatwo usunąć, chociażby przez przypadek. Album zachowa je na zawsze, a wywołane zdjęcia są prawie niezniszczalne, jeśli się je w odpowiedni sposób przechowuje. Można do każdego z nich dodać jakiś ciekawy podpis, cytat lub wkleić jakieś naklejki i voila! Kto się nie ucieszy?


2. Słuchawki do telefonu
Każdy nastolatek obowiązkowo je posiada i… bardzo często gubi lub psuje. Często słuchamy muzyki biegając, spacerując, jadąc samochodem lub autobusem i w wielu innych sytuacjach. Towarzyszy nam ona podczas różnych przygód i nie tylko, a raczej nie wypada puścić ją na pełną głośność w miejscu publicznym, gdzie każdy człowiek ma inny gust lub po prostu woli spokojnie posiedzieć, słuchając jedynie szumu natury. W takiej chwili słuchawki to idealne wyjście. Ktoś chce posłuchać muzyki? Nic prostszego – zakłada słuchawki i zatapia się w dźwiękach. 


 
      3. Koszulka z ciekawym nadrukiem
Przedmiot ten nie jest drogi, a na pewno sprawi komuś radość, zwłaszcza gdy będzie na nim napis ‘’od serca’’. Zamiast słów zawsze można nadrukować na koszulkę Wasze wspólne zdjęcie, jakiś ciekawy obrazek lub coś innego – tutaj limitem jest tylko Twoja wyobraźnia! Aktualnie w Internecie mamy szeroki wybór firm oferujących tego typu usługi i to w przystępnych cenach. Może kilka osób będzie chciało sprawić taki prezent bliskiej osobie? Super! Wtedy zamawiacie razem i płacicie wspólnie za przesyłkę – jeszcze taniej :)


4. Tablica korkowa
Rzecz niedroga, a ciekawa. Każdemu się przyda – można na nią przyczepić karteczki z ważnymi wydarzeniami, które nadchodzą, rysunki, cytaty, zdjęcia, pamiątki z podróży… Dosłownie wszystko! Warto też pobawić się trochę i udekorować taką tablicę, dodać coś od siebie, aby nie był to tylko kawałek korka kupiony w sklepie i owinięty we wstążeczkę. Przyznam się, że zawsze chciałam mieć taką tablicę, hah!


  
5. Dodatki do gadżetów elektronicznych
Każdy, podkreślam KAŻDY, posiada w dzisiejszych czasach telefon lub laptop. Często te dwie rzeczy nam się niszczą, upadają na podłogę i dzieją się z nimi różne inne rzeczy. Case do smartfona, fajna nakładka na klawiaturę laptopa, podkładka chłodząca czy torba do przenoszenia go to świetne prezenty i pomagają utrzymać nasze gadżety w dobrym stanie – może warto zainwestować w taki prezent? Wybór jest szeroki i dla każdego znajdzie się coś fajnego :)


Oczywiście jest to tylko kilka propozycji, nie musisz z nich korzystać. Każdy człowiek lubi co innego: jeden rysuje, inny uprawia sport, kolejny lubi podróżować – nie można znaleźć idealnego prezentu, który uszczęśliwiłby wszystkich, bo ludzie są wyjątkowi i niepowtarzalni. Pamiętaj jednak, że najlepszym prezentem na święta może być Twój uśmiech podarowany osobie, która nigdy nic nie dostała, szczere życzenia podczas dzielenia się opłatkiem czy po prostu to, że jesteś. Proste rzeczy cieszą najbardziej, a zwłaszcza gdy są szczere i niewymuszone.

Ania 
xx 

instagram | snap: nusia75 | twitter 

2 komentarze:

 1. Pomysły są świetne, zwłąszcza ten z albumem :D Zawsze nastawiam się na to, aby komus sprawic jak największą radość poprzez obdarowanie go czymś od serca czyli np. wspomnieniami w postaci albumu, ksiażki, czymś własnoręcznym i od serca <3
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze jest to, żeby prezent był od serca :)

   Usuń